Opinie uczestników naszych kursów

„Po 9 latach nauki w Szkole Języków Obcych DMK, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że panuje tam pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia oraz przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce. Zajęcia prowadzone są w ciekawy i oryginalny sposób, dzięki czemu zdałam egzamin CAE na wysokim poziomie. Polecam dla osób w każdym wieku.”
Małgorzata Skowrońska
„Czas spędzony w szkole DMK będę wspominać niezwykle ciepło i przyjemnie. Spędziłam tu wiele lat, w trakcie których mogłam nie tylko poprawić naukę j. angielskiego, ale i  poszerzyć swoje zainteresowania i spędzić czas w przyjaznej atmosferze. P. Dorota jest cudowną nauczycielką, cierpliwą i zawsze uśmiechniętą. O wysokim poziomie szkoły świadczy fakt, że nie tylko uzyskałam wysoki wynik na maturze, ale i zdałam bardzo dobrze egzamin CAE. Bardzo dziękuję.”
 Aleksandra Karabinowska

 

„Polecamy Szkołę Języków Obcych DMK, bo to profesjonalna szkoła językowa. Trzeba przyznać, że lektorzy z DMK to doświadczeni i profesjonalni nauczyciele, sympatyczni, mili, służący pomocą, a jednocześnie wymagający i solidnie realizujący program nauczania. Bardzo dobrze dobrane grupy odnośnie poziomu wiedzy i umiejętności. Pani Dorota Kupś zawsze miła, uśmiechnięta i przyjazna dzieciom.Opłaty są bardzo konkurencyjne wobec innych szkół. Odzwierciedleniem skuteczności nauczania tej szkoły są wysokie wyniki na maturach i innych egzaminach językowych. Polecamy DMK, można o niej mówić w samych superlatywach i nie ma w tym przesady, mamy w tej szkole trójkę dzieci i wszystkie robią corocznie duże postępy. Po kilku latach nauki stwierdzamy, że był to jeden z naszych lepszych wyborów.”

Marta i Dariusz Bartkowiak

 

Po siedmiu latach spędzonych w Szkole Języków Obcych DMK stwierdzam, że był to bardzo dobry wybór. DMK była moją trzecią szkołą i tu zadomowiłam się najdłużej. Będę ten czas wspominała bardzo miło. Bardzo chciałam podziękować Pani za nieschodzący z twarzy uśmiech, dobre słowo a przede wszystkim za to, że czuję się dobrze przygotowana do matury.”

Asia Knurowska

 

„Szkoła Języków Obcych DMK nie tylko gwarantuje rzetelne zrealizowanie materiału ale także miłą i sympatyczną atmosferę, która dla mnie była bardzo ważna. Nauczyciele motywują do pracy, ale są przy tym przyjacielsko nastawieni do słuchaczy. Każdy jest także otwarty na pomysły kursantów i ich uwagi. Najlepszym przykładem na skuteczność nauki w DMK jest zdanie przeze mnie z wysokim wynikiem certyfikatu Cambridge.

Piotr Woźniak

 

Uważam, że wybranie tej szkoły było bardzo dobrą i ważną decyzją w moim życiu. Jako, że łączę moją przyszłość  z językami miało to dla mnie duże znaczenie. Lekcje są dobrze zorganizowane, ciekawe, pod względem formalnym zapewniona jest nauka na najwyższym poziomie. Pani ma cechy, które powinien mieć każdy nauczyciel – cierpliwa, wyrozumiała, potrafiąca wytłumaczyć ale też wymagająca. Poza tym lekcje zawsze były przyjemne, lubiłam na nie przychodzić, tym bardziej, że zawsze miałam fajne grupy. Pani zawsze była ciepła, rozumiała nas i prawdopodobnie zna nas lepiej, niż niejeden znajomy. Dlatego też tak się przywiązałam i po tych sześciu latach smutno jest się rozstać, bo by przyzwyczajona do cotygodniowych lekcji angielskiego.”

Kasia Bartkowiak

 

„Zajęcia prowadzone w przyjemnej atmosferze. Wszystko dokładnie i zrozumiale tłumaczone. Pozytywne nastawienie nauczycielki udzieliło się także mi. Mimo, że z początku nie przepadałam za językiem angielskim, dzięki zajęciom w szkole Pani Doroty zmieniło się moje nastawienie nie tylko do tego języka ale i do samego uczenia się. Moja znajomość angielskiego znacznie się poprawiła, czego najlepszym dowodem jest bardzo dobrze zdana matura. Z egzaminu ustnego otrzymałam maksymalną ilość punktów.

Ania Mikołajczak

 

„Wspaniała współpraca ze wspaniałym nauczycielem. Świetny kontakt podczas lekcji i owocna współpraca. Zajęcia zdecydowanie poprawiły moje umiejętności z języka angielskiego. Bardzo dobrze zdałam maturę pisemną na poziomie rozszerzonym, a z ustnego dostałam maksimum punktów

Ola Dąbrowska

 

„Szkoła prezentuje zdecydowanie profesjonalny poziom. Składa się na to zarówno organizacja zajęć jak i poziom nauczania. Lekcje były dla mnie przyjemnością, lektorka potrafiła zmotywować mnie do pracy i pogłębiania wiedzy. Ciekawe zagadnienia poruszane na lekcjach, zróżnicowane zadania oraz zaangażowanie lektorki w prowadzenie zajęć dają naprawdę duże efekty w poszerzaniu horyzontów i wiedzy. Kilka lat uczęszczania na lekcje w tej szkole sprawiło, że rozwinęłam swoje możliwości, wyzbyłam się strachu przed wypowiadaniem się po angielsku i znacznie zwiększyłam swój zasób słownictwa. Dziękuję.”

Jagoda Klimala

 

Szkoła Pani Doroty Kupś posiada wysoki poziom nauczania i odznacza się wśród innych bardzo miłą atmosferą na lekcjach. Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie tutaj. Choć muszę przerwać naukę z powodu wyjazdu, to z wielką chęcią powrócę do niej tuż po powrocie do kraju. Zachęcam wszystkich do wyboru tej właśnie szkoły i gwarantuję zadowolenie każdego nowego ucznia.”

Ilona Gortych

 

„Lekcje angielskiego były naprawdę bardzo przyjemne, wręcz relaksujące po całym dniu w szkole, a w dodatku ich efekty są łatwo zauważalne. Dzięki nim mogłam się świetnie przygotować do matury, zarówno ustnej jak i pisemnej i nadrobić spore braki w języku angielskim. Najważniejsze w tych lekcjach było to, że uwaga lektora była skoncentrowana na uczniu, było dużo rozmów (oczywiście po angielsku) i ćwiczeń. Pozwoliło mi to polubić ten język, oswoiło mnie z nim i zachęciło do nauki. Zajęcia były naprawdę świetne. Każdemu bez zastanowienia jestem gotowa polecić DMK, bo uważam, że jest naprawdę tego warta. Dziękuję!”

Dorota Dziadykiewicz

 

Z pewną nieśmiałością zapisałam się na zajęcia języka angielskiego dla dorosłych. Pierwsze lekcje okazały się ciekawe, prowadzone w miłej atmosferze. Mała grupa zobowiązywała do regularnej nauki (oczywiście sprawdziany pisemne i ustne również się odbywały), przyswajania materiału i odrabiania zadań domowych. P. Dorotka była zawsze przygotowana do zajęć, prowadziła je w interesujący sposób. Pomimo wieczornych godzin zajęć, chętnie uczęszczałam na zajęcia. Wszystkim zainteresowanym z całą pewnością polecam zajęcia u P. Doroty.”

Kasia Robakowska

 

„Lekcje języka angielskiego w szkole DMK były najlepszymi lekcjami jakie można sobie wyobrazić. Zajęcia były prowadzone profesjonalnie, w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Dorota zawsze była znakomicie przygotowana, wszystko dokładnie tłumaczyła, a co najważniejsze, potrafiła zmotywować mnie do nauki. Dzięki zajęciom w DMK moja znajomość języka angielskiego zdecydowanie poprawiła się, a dzięki wyrozumiałej i cierpliwej lektorce w końcu przełamałam swój strach przed mówieniem w obcym języku. Ustny egzamin maturalny zdałam na 100%. Dziękuję!”

Monika Tarnowska

 

Lekcje w tej szkole były dla mnie naprawdę świetnym przeżyciem. Nie sądziłem, że nauka może sprawić tyle przyjemności. Atmosfera jaka panowała w klasie była niesamowita, a jednocześnie Pani była wymagająca i zawsze przygotowana, najlepsza nauczycielka angielskiego na jaką do tej pory trafiłem. Jestem pewien, że poziom językowy na jaki wspiąłem się dzięki tym lekcjom zaowocuje zarówno na maturze jak i w przyszłości.

Jędrzej Bartkowiak