Nasza kadra

mgr Dorota Kupś –  lektorka języka angielskiego, dyrektor szkoły

Uczy języka angielskiego od 1991 roku. Absolwentka Wydziału Filologii Angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego (1994). W latach 1991-94 lektor języka angielskiego w największej prywatnej szkole językowej „Dialog” w rodzinnych Pabianicach. Po przeprowadzce do Głogowa uczyła kolejno w Szkole Języków Obcych „Language Machine”, w Gimnazjum nr1 oraz w Szkole Języków Obcych „Queens” w latach 1994-2005. Od 2005 roku prowadzi własną szkołę.

Pasje: Język angielski, malarstwo, turystyka, narciarstwo.


mgr Monika Kopcik – lektorka języka angielskiego

Absolwentka Wydziału Filologii Angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczy od 1997 roku. W latach 1997-2000 pracowała w Szkole Języków Obcych „Prymus”. Od 2000 do 2005 była lektorką w S.J.O. „Queens”. Obecnie pracuje w LO nr 4 oraz Szkole Języków Obcych DMK. Posiada licencję egzaminatora maturalnego.

Pasje: film, muzyka, tenis


mgr Justyna Stępczyńska – lektorka języka angielskiego

Absolwentka Filologii Angielskiej Wyższej Szkoły Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu. Uczy od 2007 roku. Pracowała w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie. Obecnie pracuje w Gimnazjum nr 3 oraz w Szkole Języków Obcych DMK.

Pasje: nauka języków obcych, rysowanie


mgr Magdalena Jagucak – lektorka języka niemieckiego

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego. Uczy od 2003 roku. Obecnie pracuje w Gimnazjum w Przedmościu oraz w Szkole Języków Obcych DMK.

Pasje: język niemiecki i angielski, turystyka


mgr Kinga Smaczna – lektorka języka angielskiego

Absolwentka Kolegium Europejskiego w Gnieźnie oraz Wyższej Szkoły Języków Obcych  w Poznaniu. Uczy od 2007 roku. Posiada licencję egzaminatora maturalnego.

Pasje: tłumaczenia, podróże, literatura

_________________________________________________________________________________________

Hanna Silska – lektorka języka hiszpańskiego

Absolwentka Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Wiele lat mieszkała i pracowała w Hiszpanii. Uczy od 2000 roku. Obecnie pracuje w Szkole Języków Obcych DMK

Pasje: Muzyka etniczna, jazz, literatura hiszpańska, fotografia plenerowa, trekking, wellness.

 

Co roku nasi lektorzy podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w dodatkowych szkoleniach i warsztatach metodycznych, by wyjść naprzeciw potrzebom swoich uczniów dostosowując strategie nauczania do zmieniających się wymogów egzaminacyjnych.